loading

PERFORMANCA TAKON EKONOMINE.

Opel Zafira Tourer ju ofron mundesin e zgjedhjes midis 4 opsioneve te karburantit dhe teknolofgjise me te fundit duke perfshire motorrin 1.6 Turbo ECOTEC me injektim te drejtperdrejte dhe motorrin super te paster 1.6 CDTI me teknologjine BlueInjection.

Shko në krye